Monthly Archives: marzec 2015

Storczyki doniczkowe

Jednymi z najbardziej popularnych roślin doniczkowych, które bardzo dobrze sprawdzają się jako dodatki do prezentów na różne okazje są storczyki doniczkowe. Ogromną zaletą storczyków jest łatwość ich pielęgnacji oraz trwałość. Dlatego polecamy je osobom, które mają mieszane uczucia co do bukietów z kwiatów ciętych. Przechadzając się ulicami bydgoskiego rynku w wielu restauracjach zauważyć można  storczyki, […]

Read More

Pielęgnacja kwiatów ciętych

Z pewnością każdy chciałby cieszyć się bukietem otrzymanym od bliskiej osoby jak najdłużej. Jakie czynności pozwalają dłużej cieszyć się pięknem i świeżością kwiatów w wazonie? Oto kilka porad. 1. Woda w wazonie powinna być przegotowana, a najlepsza temperatura wody dla kwiatów to około 40 stopni Celsjusza. 2. Przy włożeniu kwiatów do wody należy ponownie przyciąć […]

Read More

Wiosenny czas zodiakalnych baranów :)

Od paru dni mamy już kalendarzową wiosnę A wiosna, to zdecydowanie czas zodiakalnych baranów Więc, czas przygotować się na urodzinowe świętowanie! A skoro urodziny, to i życzenia, ale przede wszystkim przede wszystkim kwiaty! A skoro kwiaty, to koniecznie sprawdź naszą ofertę E.K.  

Read More

Wiosna, śluby, kwiaty…

Wiosną najwięcej osób bierze ślub. Jakimi kwiatami najczęściej przystraja się kościoły? Z jakich kwiatów najczęściej Panna Młoda ma bukiet? Ja osobiście chciałabym mieć bukiet ze słoneczników bądź konwalii. A Wy jaki bukiet miałyście, bądź chciałybyście mieć na swoim ślubie?   P.W.

Read More

Hiacynty.

Hiacynty to jedne z kwiatów doniczkowych, które uwielbiam. Ja już swoje cebulki posadziłam i pięknie rosną mi na oknie. Z pewnością kiedy dojrzeją mój parapet będzie wyglądał kolorowo i wiosennie!   P.W.

Read More

Za nami imieniny Bożeny i Krystyny. Mamy nadzieję, że każda z Pań o tym imieniu zadowolona jest z otrzymanych kwiatów czy prezentu! A aby umilić czas my stawiamy na parapecie bukiet tulipanów i podziwiamy piękne słońce, które świeci pięknie za oknem.   P.W.

Read More

Wyglądając za okno śmiem twierdzić, że pierwszy dzień wiosny to póki co najbardziej wyczekiwany czas! Mam nadzieję, że wraz z pożegnaniem kalendarzowej zimy pożegnamy również jej szarą aurę! A póki co zostaje nam tylko zaparzyć herbatę, otulić się ciepłym kocem i może jakaś ciekawa książka do kompletu? E.K.

Read More