Monthly Archives: grudzień 2015

Miłosna magia

Bukiet prezentowany w dniu dzisiejszym nosi nazwę „Miłosna Magia”. Jest to mieszanka kwiatów w skład której wchodzą: róże, gerbery, gipsówka oraz zieleń dekoracyjna. Kompozycja utrzymana w tonacji żółto-pomarańczowo-czerwonej. Bukiet „Miłosna magia” mogą Państwo zamówić na stronie internetowej naszej bydgoskiej kwiaciarni. Kwiaty zostaną doręczone w dniu i godzinie zaznaczonej w formularzu zamówienia. E.T.  

Read More

Bukiet niezapomniany

„Bukiet niezapomniany” to kolorowa, nietuzinkowa kompozycja w skład której wchodzą: gipsówka, róże, alstromerie, zieleń dekoracyjna. Piękna, ratanowa, pomarańczowa kryza jest niezwykle gustownym dopełnieniem tej kompozycji. Zamów „Bukiet niezapomniany” w naszej kwiaciarni w Bydgoszczy.  E.T.

Read More

Prezenty świąteczne.

Do świąt pozostało już tylko 19 dni! A Ty wciąż nie masz prezentu dla bliskiej Ci osoby? W naszej ofercie dostępna jest pięknie zapakowana biżuteria, a także cudowne kosze pełne łakoci, które ucieszą każdego – i tych starszych i tych młodszych! Już dziś zamów wybrany prezent, a my dostarczymy go do Twoich bliskich na święta. […]

Read More