Urlop w Bydgoszczy

W północnej Polsce leży największe miasto województwa kujawsko-pomorskiego. Mowa o zajmującej 8 miejsce pod względem liczby ludności (ponad 355 tysięcy zameldowanych mieszkańców) i 10 pod względem zajmowanej powierzchni (ponad 170 kilometrów kwadratowych) w Polsce Bydgoszczy.
Pod koniec sierpnia udało mi się dostać od mojego pracodawcy 2 tygodnie urlopu. Miałem prawdziwy mętlik w głowie, bowiem nie wiedziałem jak wykorzystać ten czas. Zastanawiałem się nad wyjazdem za granicę, np. do Tunezji. Stwierdziłem jednak, że nie jest to dobry pomysł ponieważ nie mam odłożonej wystarczającej ilości pieniędzy a ewentualne długi będę przy moich zarobkach spłacał przez kilka miesięcy. Wtedy przypomniałem sobie, że mam przyjaciółkę z czasów szkolnych, która po studiach (ukończyła stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego) postanowiła na stałe osiedlić się w Bydgoszczy. Uznałem, że dwutygodniowy urlop to doskonała okazja by odwiedzić starą znajomą z czasów licealnych. Już następnego dnia spakowałem wszystkie potrzebne mi na podróż rzeczy i wyruszyłem autem do Bydgoszczy. Gdy byłem już na miejscu serdecznie przywitałem się z przyjaciółką, która była przeszczęśliwa widząc mnie po tak długim czasie. Przy herbacie, którą natychmiast zostałem poczęstowany wywiązała się między nami rozmowa, podczas której wynikło, że za 2 dni przyjaciółka ma urodziny, o których dacie kompletnie zapomniałem! Natychmiast postanowiłem, że jutro zaraz po śniadaniu wyruszę do miasta by zakupić dla koleżanki odpowiedni prezent. Chwilę później jednak w mojej głowie pojawiła się myśl, że kompletnie nie znam Bydgoszczy Postanowiłem więc, że zanim wyruszę na poszukiwanie upominku spróbuję znaleźć w internecie jakąś inspirację. Na forum, na którym właśnie trwała dyskusja nt. zakupu prezentów na różne okazje znalazłem bardzo przydatny mi w tym czasie adres internetowy. Kwiatowa Przesyłka to kwiaciarnia online, za pośrednictwem, której można zamówić jak sama jej nazwa wskazuje kwiaty ale tez wzbogacające bukiety upominki takie jak zabawki dla dzieci, biżuterię, słodycze czy kawa. Postanowiłem skorzystać z okazji i natychmiast zamówiłem wielki kosz czerwonych róż a do tego piękne kolczyki z białych pereł. Przyjaciółka była wniebowzięta, nie tylko z powodu otrzymania tego jakże oryginalnego prezentu ale przede wszystkim dlatego, że pamiętałem o jej święcie. W dzień jej urodzin wybraliśmy się do Filharmonii Pomorskiej imienia Ignacego Jana Paderewskiego, ponieważ oboje jesteśmy miłośnikami tego typu muzyki i uznałem, że będzie to dobry sposób na miłe spędzenie tego szczególnego dnia. Po jej urodzinach zostały mi jeszcze 3 dni wolnego, podczas których przyjaciółka oprowadzała mnie po bogatej w instytucje kultury jak teatry, kina czy muzea Bydgoszczy. Wybraliśmy się również na występ Towarzystwa Śpiewu „Halka”. Mój urlop w Bydgoszczy był wspaniały!
Jeszcze raz zachęcam Państwa do wchodzenia na stronę internetową Kwiatowej Przesyłki. Atutami tej firmy są miła obsługa ale przede wszystkim darmowa dostawa na terenie całego kraju, więc mogę z całego serca zapewnić, że naprawdę warto!


Comments & Responses

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>