Walentynki

Dla jednych walentynki to dość tandetne święto, ale ja uważam, że czasami fajnie obchodzić takie święta z ukochaną osobą. Wiadomo, że kocha się przez cały rok, a nie tylko w tym dniu. Uczucia powinno się okazywać codziennie, ale nie rozumiem dlaczego 14 lutegowalentynki budzą u niektórych tak wielką niechęć do tego święta.Może powodem tego, jest ta cała gadka o amorach i tym podobnych. Ja z moją Kasią obchodzimy walentynki i wcale nie jest mi głupio się do tego przyznać. W tym roku jednak Dzień Świętego Walentego musiałem spędzić w pracy i nie byłem w stanie jej nigdzie zaprosić. Musiałem znaleźć alternatywne rozwiązanie.

Postanowiłem, że zamówię kwiaty na 14 lutego – walentynki. Od kolegi z pracy usłyszałem, że dobrą kwiaciarnią internetowa jest Kwiatowa Przesyłka. Znalazłem więc ich stronę internetową i wybrałem oferty przepiękny bukiet białych róż, właśnie to są ulubione kwiaty Kasi. Do tego zamówiłem czekoladki Merci oraz pluszowego misia. Bałem się że to zamówienie nie dojdzie na czas, bo przy takim święcie ta firma ma pewnie tysiące zamówień!  Na szczęście wszystko poszło po mojej myśli i stres był w zupełności niepotrzebny.

Zamówienie dotarło pod wskazany adres. Kasia była przeszczęśliwa, ponieważ kwiaty były naprawdę ładne. Zupełnie nie spodziewała się takiej niespodzianki. Cieszę się, że mogłam ją tak bardzo uszczęśliwić oraz że wszystko poszło po mojej myśli. Usługę tej firmy mogę ocenić na piątkę z plusem, ponieważ bardzo podobało mi się podejście do klienta. Co więcej bukiet składał świeżych pięknych kwiatów. Na pewno jeszcze nieraz skorzystam z ich usług i zdecydowanie mogę każdemu polecić!  Dlatego jeżeli nie masz pomysłu na prezent wybierz kwiaty Kwiatowej Przesyłki.


Comments & Responses

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>