Monthly Archives: kwiecień 2015

Imieninowe kwiaty.

W Bydgoszczy dziś pięknie i słonecznie, jest to idealna pogoda by spędzić dzień na ogrodzie z książką i kawą. Natomiast dziś swoje święto mają Zyta i Teofilia. Nie zapomnijcie o jubilatach i wyślijcie im piękny bukiet wraz z bilecikiem z życzeniami. A ja w imieniu całego zespołu życzę jubilatom wszystkiego co najlepsze oraz pięknego dnia […]

Read More

W Waszym imieniu…

Co robimy gdy z jakiegoś powodu nie możemy uczestniczyć osobiście w ważnych dla nas i naszych bliskich chwilach? Nie ma znaczenia czy są to urodziny, zdany egzamin czy wesele przyjaciół. Nie możemy składać życzeń, ani gratulować osobiście i co wtedy? Oczywiście każdy z nas ma telefon, ale to już nie to samo! I tutaj służymy […]

Post Tagged with 
Read More

Szarość.

Niestety od wczoraj pogoda bardziej przypomina tą jesienną, a nie wiosenną. Ale żeby sprawić miłą niespodziankę i wnieść trochę koloru do domu zamawiam kwiaty dla moich rodziców! Mam nadzieję, że takim gestem poprawię im humor w ten szary dzień.   P.W.

Read More

Kwiecień to miesiąc, w którym wielkie przygotowania do lata są lub powinny być w stadium zaawansowanym. Porządki po zimie w domu, w ogrodzie lub na balkonach. Kwiecień, to również czas, w którym otwieramy sezon grillowy oraz  spotkania z rodziną i ze znajomymi. Jak wielu z Was będzie organizowało spotkania „pod  chmurką”? E.K.

Read More

Wielkanoc i kwiaty w Bydgoszczy

Dziś proponujemy Państwu wysyłkę kwiatów na terenie Bydgoszczy. Kwiaty można zamówić i wysłać jeszcze na Święta Wielkanocne. Do kwiatów można dołączyć bilecik z życzeniami a dostawa kwiatów jest gratis. Kwiaty można zamówić w tej kwiaciarni internetowej: http://www.kwiatowaprzesylka.pl/poczta/27-bydgoszcz . Proponujemy również inne nasze tematy o kwiatach.

Read More

Jaki bukiet wybrać z okazji imienin?

Dziś 1 kwietnia czyli Prima Aprilis, ale też imieniny Grażyny! Dlatego nie zapomnijmy dziś o jubilatkach. Zamów kwiaty za pośrednictwem Kwiatowej Przesyłki, a na bukiet dla Grażyny dostaniesz rabat! Nie wiesz jaki bukiet wybrać? Polecamy piękne bukiety mieszane bądź tulipany, które z pewnością wprowadzą trochę wiosny do domu czy biura.   P.W.

Read More